Kontaktai

Kontaktai:

Tel. nr. +37063667873

afgkazanai@gmail.com

Rekvizitai :

MB Dovelta

Įmonės kodas : 305487401

PVM kodas : LT100013021612

Molainių 62-31, Panevėžys

LT734010051005314294 Luminor

Susisiekite su mumis
Afganistano kazanai kontaktai

Afganistano Kazanas Rashko Baba 8L, 10L, 12L, 15L, 20L, 30L pagamintas iš aliuminio. Yra dviejų spalvų, vienos spalvos arba pilnai poliruotas. Turime ir knygą : “20 geriausių receptų Afganistano Kazane” iš Kazanų pasaulio. Afganistano Kazanas veikia greitpuodžio principu.

Tinka visų tipų viryklėms, išskyrus indukcines. Indukcinėms viryklėms turime specialų padą, kuris dedasi po kazanu. Galima naudoti ant atviros ugnies ir ant anglių. Trys slėgio mažinimo vožtuvai yra ant Afganistano Kazano dangčio. Storos sienos (iki 1 cm) atlaiko aukštą slėgį ir užtikrina naudojimo saugumą. Afganistano Kazaną lengva pasiimti su savimi į medžioklę, žvejybą arba tiesiog atostogas gamtoje. Tikras vidinis Kazano tūris skiriasi nuo jo deklaruojamo dydžio pavadinime (kiek skysčių šiame Kazane iš tikrųjų telpa).

Ant gamintojo pakuotės nurodytas didesnis tūris. Gamindami užpildykite Kazaną, kad jums liktų 1/3 tūrio laisvo, būtinai atsižvelkite į tai rinkdamiesi Kazano dydį. Pakavimo sąrašas: Aliuminis Afghano Kazanas greitpuodis su rankenomis-1 vnt, Dangtis su įmontuotu avariniu vožtuvu-1 vnt, Presavimo mechanizmas 1 vnt, Slėgio mažinimo vožtuvai 2 vnt. Dangtelio rankena 1 vnt, Naudojimo instrukcija Afganistano Kazano-1 vnt. (Afgkazanai kontaktai).

Šie Afganistano Kazanai yra orginalūs Rashko Baba kazanai. Dėdami į krepšelį atkreipkite dėmesį, kurį dydį bei spalvą renkatės. Pirkdami prekes iš mūsų Afgkazanai.lt parduotuvės, garantuojame, kad gausite kokybišką prekę, aprašytą šioje kortelėje. Afganistanietiškas Kazanas – puiki dovana tėčiui, mamai, dovana vyrui ar žmonai vertinantiem skanų maistą. Gamintojas – Rashko Baba. Medžiaga – Aliuminis. Spalva – Ruda/Poliruota, Juoda arba Pilnai Poliruota. Talpa – 5 Litrų, 8 Litrų, 10 Litrų, 12 Litrų, 15 Litrų, 20 Litrų, 30 Litrų. Prekės svoris – Priklauso nuo pasirinkto dydžio. Afganistano kazanas lengvai sulaiko garus viduje, todėl susidaro aukštas slėgis bei aukšta temperatūra, o sandarus uždarymas išlaiko karštį, drėgmę ir skonį. Virimas slėgiu padidina maisto sodrumą ir natūralų skonį. Šie kazanai yra originalūs iš Rashko Baba, Afganistano. (Afgkazanai kontaktai)

Pirkinių krepšelis